Magyar   Slovenský
 Návštevníci
   Dnes: 6
   Včera: 18
   Spolu: 5574


 
O nás


Začiatky spoločnosti Vishnu, s.r.o. siahajú do roku 2005, keď pôsobila ešte pod názvom Tulsi. Ctení zákazníci nás môžu poznať z bývalých prevádzok v nitrianskom Max-e a z bratislavského Apollo Business centra. Dnes sme sa rozhodli tieto bohaté skúsenosti prinies domov do Dunajskej Stredy: neustále sa rozširujúca ponuka tovaru, nakupovanie v príjemnom domácom prostredí. To všetko za rozumnú cenu vďaka vlastným prevádzkovým priestorom.

Prečo sme sa rozhodli pre názov Vishnu?
Vishnu je jedným z troch predstaviteľov najvyšších indických božstiev /Brahma, Siva, Vishnu/. Práve vďaka Vishnu sa zrodil materiálny svet. Nakoľko sa naša firma snaží dodávať na trh výrobky v duchu krásy, pohodlia a prírodných zložiek, veríme tomu, že náklonnosť boha Vishnu nám pomôže úspešne splniť všetky požiadavky našich zákazníkov.
Po dohode sme tu pre Vás aj mimo obvyklých otváracích hodín.
Nájdete nás aj na Facebook-u.


Zľava
oblečenie 20 – 30 %
bytový textil 20 – 40 %
bižutéria z polodrahokamov 20 %
bižutéria 30 %
polodrahokamy 20 %
darčekové predmety 20 %

Väčšina našich šiat je ušitá podľa najnovšej európskej módy. Šaty sú vyhotovené výlučne z prírodných materiálov. Zo strihov si zákazník môže vybrať jednoduché alebo netradične riešené, biele či pestrofarebné. V bohatej, niekoľkotisícovej ponuke nájdete oblečenie nielen pre každodenné nosenie, ale aj pre spoločenské udalosti.
Z našej ponuky:
* z Indie dovezené šaty, tuniky, blúzky, sukne a nohavice /podľa indickej ale aj európskej módy/
* z Tibetu, Nepálu, Thajska a Indonézie dovezené plážové šaty, topy, sukne na uviazanie, nohavice na uviazanie, sukňové nohavice, Aladinove nohavice, overaly, nohavice podľa najnovšej francúzskej módy
Menšiu úpravu šiat k Vašej postave zabezpečíme do 24 hodín a bezplatne!
V nespočítateľných farbách: letné šatky, šatky a šály z pravého hodvábu – batikové alebo vzorované, sarongy, štóly, plážové šatky
Módne doplnky, textilné tašky, letné opasky
Veľkosti dámskeho odevu: S, M, L, XL...3XL. Šaty sú väčšinou jedinečné. Naša firma otvára obchod vo vlastných prevádzkových priestoroch, vďaka čomu dokážeme tovar ponúkať za rozumnú cenu. Čakáme Vás v našej novej predajni s neustále sa rozrastajúcou ponukou.
Vyberať si môžete z tisícov módnych šperkov: náušnice, náramky, náhrdelníky, prstene, brošne.
Vonné tyčinky, stojany na vonné tyčinky, tibetské misky, feng-šuej predmety, zvonkohry, exotické sošky, dekoračné krabičky, albumy na fotky, rámy na obrazy, lampióny, marocké lampy, bytové doplnky.
Polodrahokamy, sošky vyrobené z polodrahokamov, kyvadlá, bižutéria: náušnice, náhrdelníky, náramky, prívesky, energetické náramky.
Indický bytový textil: posteľné prikrývky, deky, nástenné koberce, letné bavlnené prikrývky, anglické prestieranie, obrusy.
Pre tanečnice brušných tancov: sukne, topy, šatky, závoje a bižutériu

 


  This site created by ALELKES.EU